Priestor k diskusiám

  Oheň a ľad  
napísal(a):: Jana Varga
IP: 95.102.---.--- 
dátum: 19.07.2020 14:24:31

Vzhľadom k tomu, že sú pri poviedkach komentáre bloknuté, k danej poviedke sa môžete, ak chcete, vyjadriť na tomto mieste
Pri aktívnych poviedkach sú komentáre spustené

  :-)  
napísal(a):: Arn Dair
IP: 178.255.---.--- 
dátum: 20.08.2020 07:32:18

Vážená paní autorko.
Povídka byla hezká.

    
napísal(a):: Arn Dair
IP: 178.255.---.--- 
dátum: 20.08.2020 08:03:07

Milá Jana Varga,

trochu jsem si pohrávala s myšlenkou, že ti tady nechám jen ten krátký komentář a dost mě to samotnou pobavilo :D
Při čtení mi došlo, že jsem povídku už někdy před časem nakousla. Nemůžu si vzpomenout, do jaké kapitoly jsem přesně došla, takže opětovné čtení nebylo od věci a pěkně sem se bavila.
Velkou radost mi udělalo, že povídka byla dokončená, asi jsme vyrostla do netrpělivosti :D, čehož jsem tady byla ušetřena :D

Moc mi tady pasovala Harryho povaha. Dospělý, ale žádný zbrkloň, ne typický Harry Harry. Tady byla hodně vidět Severusova výchova. Mě osobně rozhodně pasuje na Harryho jako na postavu povolání aurora. Víc, než cokoliv jiného. Ginny sem si naopak nedokázala představit nikde, ale ty si jí tady tak pěkně vykreslila, že nemůžu nesouhlasit. Velmi povedený páreček!

Odhodlaná, sebevědomá, inteligentní a temperamentní Ginny je lepší, než „tkanička“ :D čekala jsem, jestli Harryho nebude na svatbě krmit koláčem, takové tkaničkové šťouchnutí, hahaha.

Ale k příběhu. Zhltla jsem ho jako malinu, mám ráda tajemno, horor, thriller. Nápad se světem démonů byl skvělý. Těšila jsem se, že budou honit Reida v tunelech, škoda, že se tak nestalo. Mimochodem, zajímavé vysvětlení, jak se dá obejít Fidelovo zaklínadlo.

Jak tak přemýšlím, vlastně tady nemám ani jednu neoblíbenou postavu. Všichni, dokonce i sám záporák, se mi zamlouval. A nápad s dvojitou magií… na jedničku! (To by zasloužilo samostatnou povídku :D)
Omg, ten Harry je opravdu Severusova mini kopie! :-) (ale jestli byl Severus i v tom sexu taková sbíječka… :D :D :D)
Už jsem četla povídky, kdy Severus byl spárovaný s mukelkou a vždy to bylo zvláštní, ale v tom dobrém slova smyslu. Ale že si z něj udělala člověka, který neovládá domácí kouzla, mě hodně pobavilo. Harry vychovávaný v podstatě v muklovské domácnosti, s hafanem a teroristou strejdou… jednoduše pochvala. Všechno bylo uvěřitelné a přirozené, nenašla sem nic, co by bylo nacpané silou, protože se to zrovna hodilo. A Cat byla moooc fajn.

Podivuhodný vztah nevztah s Remusem a Petunií lahodil duši. I když byla Petunie krátce zmíněná, bylo to takové, hm, dojemné? ;-)

No, netuším, co víc dodat. Povídku jsem si užila a slupla ji jako malinu. Krásná oddechovka. A jsem spokojená, že žádná hlavní postava neskončila pod kytičkami. Né nutně musí nějaký dobrák umřít, že. Takže, spokojenost!

Díky!


Nový príspevok
nick
 
predmet
 
email (neverejné)    
text
    
91-8päť  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.

aktualizované: 13.06.2021 19:48:30